Krajalnica maga

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała grupa oraz umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wykonana przez naszego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest całkiem przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to wynik, przeznaczony do cięcia przede wszystkim innego rodzaju wędlin i ciała, jednak z powodzeniem że być traktowany również do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest żywa i znacznie precyzyjna, a wykorzystanie jej - w pełni bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zakonserwowane i wyprodukowane z naprawdę trwałych, łatwych w oczyszczaniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Każdy aspekt tego urządzenia, który tworzy pewną relację z żywnością, jest skonstruowany z faktów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz miał tegoż faktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią materiały do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać akcesorium do tego, by znów służyło "jako inne".