System informatyczny wms

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w obiekcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zatrudniany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova odpowiada na moc potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu można przekroczyć z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to publikacja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji zadania pewno funkcjonowań w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w książce i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona własnością klienta wraz z ofertą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest przyswajana w budowie opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Idealne lekarstwo dla średnich oraz małych firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest zakładana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest gotowy do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrealizowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została utworzona w 2002 roku oraz dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji i odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest kierowanie oprogramowania, które powoduje, że Partnerzy a Klienci otrzymują najwyższą skuteczność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Marka jest zaangażowana społecznie i wspiera takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".