Zalacza sie alarm

prosty crmProsty CRM. System Workflow? Tak, poproszę! | Systemy ERP | POLKAS

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów sterowania w najbardziej delikatnych warunkach jest możliwa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co toż istnieje za złącze i dlaczego jest faktycznie dużo skuteczne?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a także znacznie delikatną komunikację całych systemów sterowania, które rozumieją się w dowolnym miejscu, gdzie po prostu bogata także powinien takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to duży system, który powoduje na łączenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a i dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają dużo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie zawiera więcej obowiązku wyłączania działającego w danym okresie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Każde są przygotowane w modelu, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie wykonują w temperaturze rozpoczynającej się od –55, i przebywającej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego zimna oraz pozytywna. Dzięki temu, że posiadają obudowę uczynioną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na jakieś uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają również dania na pracę pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest tak bardzo oryginalne i przyjemne i trwałe.